+48 601 312 152

dunkambiuro@gmail.com

CO JESZCZE MOŻEMY DLA PAŃSTWA ZROBIĆ?

Tworzone przez nas produkty są dostosowane do wszystkich Państwa potrzeb. Oprócz podstawowych wyrobów z kamienia, zajmujemy się też szczególnymi projektami, które odmienią wygląd Państwa domu lub biura. Firma Dunkam zajmuje się m.in. tworzeniem elewacji kamiennych, które nadają budynkom imponujący wygląd oraz tarasów kamiennych stanowiących wyjątkową ozdobę domu i ogrodu.

Kamień naturalny coraz częściej wykorzystywany jest także przy projektowaniu wnętrz. Łazienka z kamienia to świadectwo elegancji i dobrego stylu, a posadzki z marmuru lub granitu są nie tylko piękne, ale także bardzo wytrzymałe i praktyczne. Staranne wykonanie i profesjonalny montaż elementów z kamienia sprawia, że są wyjątkowo trwałe i wyglądają równie efektownie mimo upływu lat.

DLACZEGO WARTO WYBIERAĆ NASZE WYROBY Z KAMIENIA?

Trendy w architekturze budowlanej i architekturze wnętrz zmieniają się bardzo często, ale kamień pozostaje ponadczasowym materiałem budulcowym, który znajdzie zastosowanie w każdym stylu architektonicznym. Zarówno małe elementy wystroju z kamienia, jak i duże kamienne konstrukcje, takie jak elewacje, posadzki czy tarasy nadają domowi niepowtarzalny charakter.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie pięknych i trwałych wyrobów zarówno z kamieni naturalnych, jak i syntetycznych. Wykorzystujemy takie skały jak marmur, granit, kwarcogranit, trawertyn, onyx i aglomarmur. Każdy z tych materiałów ma szczególne właściwości, które starannie zgłębiamy. Na podstawie tej wiedzy, wykonujemy niepowtarzalne łazienki, posadzki, elewacje, tarasy oraz wiele innych usług.